Ne?
image
  • imageAbiye - Nişan
  • imageAksesuarlar
  • imageDavetiye
  • imageFotoğraf Çekimi
  • imageGelinlik
  • imageKaftan - Kına
  • Mobilya
  • imageOrganizasyon
  • imagePasta
  • imageSalon
Neresi?
image
image

Talia Düğün Salonu Beykoz İstanbul

Talia Düğün Salonu Beykoz İstanbul , Teras Talia ve Salon Talia olmak üzere 2 yerimiz mevcuttur.  Uluslararası kalitesi ve zengin ulusal özellikleriyle organizasyon sektöründe saygın bir mekan olarak yer almaktadır. Sahip oldukları “Talia” ismi doğrultusunda konuklarına kusursuz hizmet verirken aynı zamanda iş toplantılarına ve organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Salon Talia; küçük bir toplantıdan, uluslararası seminere tüm kutlama ve davetlerde ilk akla gelebilecek salonlar arasındadır.

Salon Talia’nın yanı sıra konuklarınızı eksiksiz, profesyonel toplantı düzeni ve hizmetleri, zengin menü seçenekleri ve güler yüzlü hizmeti ile 350 kişi kapasiteli Teras Talia’da da ağırlayabilirsiniz.

Teras Talia ve Salon Talia; konferans, toplantı ve davetler konusunda tercih edilen bir marka olarak iş toplantıları açısından en ideal ortamı sunar. Farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilecek geniş olanaklara ve uluslararası çapta zengin bir mutfağa sahip olan Teras Talia’da 350 kişiye kadar, yine aynı özelliklere sahip Salon Talia’da ise 750 kişiye kadar davet, toplantı ve organizasyonlar düzenlenebilmektedir.

Salon Talia Düğün Salonu

Salon Talia, Uluslararası kalitesi ve zengin ulusal özellikleriyle organizasyon sektöründe saygın bir marka olarak yer almaktadır. Sahip olduğu “SALON TALİA” ismi doğrultusunda konuklarına kusursuz hizmet verirken aynı zamanda iş toplantılarına ve organizasyonlarınada ev sahipliği yapmaktadır.

Salon Talia konuklarına, iş toplantıları açısından en ideal ortamı sunar. Konferans, toplantı ve davetler konusunda tercih edilen bir marka olarak hizmet vermektedir Farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilecek geniş olanaklara ve uluslararası çapta zengin bir mutfağa sahip olan SALON TALİA, 750 kişiye kadar davet, toplantı ve organizasyonlar düzenleyebilmektedir.

Teras Talia Düğün Salonu

Teras Talia, Uluslararası kalitesi ve zengin ulusal özellikleriyle organizasyon sektöründe saygın bir marka olarak yer almaktadır. Sahip olduğu “TALİA” ismi doğrultusunda konuklarına kusursuz hizmet verirken aynı zamanda iş toplantılarına ve organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Teras Talia konuklarına, iş toplantıları açısından en ideal ortamı sunar. Konferans, toplantı ve davetler konusunda tercih edilen bir marka olarak hizmet vermektedir Farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilecek geniş olanaklara ve uluslararası çapta zengin bir mutfağa sahip olan TERAS TALİA, 350 kişiye kadar davet, toplantı ve organizasyonlar düzenleyebilmektedir.

Randevu Al

Gerek Bengelinim.com üzerinden, gerekse Beykoz – İstanbul ‘deki Talia Düğün Salonu Beykoz İstanbul merkezimizi ziyaret ederek salonumuzu ve imkanlarımızı inceleyebilir, randevu için Ben Gelinim üzerinden randevularınızı alabilirsiniz.

Yıldızla ve Yorumla

Bu işletme için kaç Yıldız veriyorsun?

angry
crying
sleeping
smily
cool
Dosya seç

Yorumunuzun en az 140 karakter uzunluğunda olmasını rica etsek?

image

image