Ne?
image
 • imageAbiye - Nişan
 • imageAksesuarlar
 • imageDavetiye
 • imageFotoğraf Çekimi
 • imageGelinlik
 • imageKaftan - Kına
 • Mobilya
 • imageOrganizasyon
 • imagePasta
 • imageSalon
Neresi?
image
image

Beyaz Butik Çankaya Ankara

Beyaz Butik Çankaya Ankara bugün tüm Türkiye’ye yayılan başarısı, 1997 yılında gelinlikte dünya modasını ülkemize taşımayı hedefleyerek yola çıkmasıyla başladı.

Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları 1997 yılında atıldı. Dünyanın dört bir yerinden özenle seçilmiş dünya markalarının özgün modelleri ile orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, gelinlik efsanesine yeni bir bakış açısı getirdi. Beyaz Butik birkaç sene içinde modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile lider bir marka haline geldi.

Beyaz Butik yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Beyaz Butik franchise ağı ile Anadolu kentlerinde hızla büyüyor.

Pek çok alternatif arasından, size en yakışanı bulmanız için Beyaz Butik’in profesyonel satış danışmanları sizlere seçimlerinizde yardımcı oluyor.

Jüponlar ve rötuş hizmetleri ücretsiz veriliyor. Beyaz Butik, 19 yıllık deneyimi ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla, gelinliğinizin kusursuz olmasına özen gösteriyor.

Gelinliklerimizin tamamı dünya markalarının hazır, ithal gelinlik koleksiyonlarından oluşur. Kişiye özel gelinlik üretimi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Maalesef, gelinliklerimizin tamamı satılıktır ve ikinci el gelinlik hizmetimiz yoktur.

Mağazalarımızdaki ana koleksiyon aynıdır ancak talep çeşitliliğine bağlı olarak her mağazada farklı modeller de barındırılır (Outlet şubesi hariç). Farklı modeller denemek yerine web sitemizden seçerek beğendiğiniz bir model varsa, modelin hangi mağazamızda mevcut olduğunu arayıp teyit etmenizi, sonrasında randevu alarak bulunan mağazaya gitmenizi öneririz. Böylelikle tercihinize yönelik, doğrudan bir hizmet almış ve beğendiğiniz modeli üzerinizde görerek karar vermiş olursunuz.

Randevu Sistemi İle Çalışmak

Beyaz Butik, siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla randevulu çalışmayı tercih ediyor. Ancak randevusuz gelen gelin adaylarına kabinlerdeki müsaitlik durumuna bağlı olarak da hizmet verilebiliyor. Sizlerle bire bir ilgilenebilmek ve daha fazla zaman ayırabilmek için özellikle randevu almanızı rica ediyoruz. Randevular ortalama 1 saat sürüyor. Randevunuz sırasında sizin gelinliğinizle ilgili istekleriniz, vücut tarzınız, düğününüzün yapılacağı mekan gibi detaylar göz önüne alınarak alternatifler sunuluyor ve beğenileriniz doğrultusunda istediğiniz sayıda gelinlik denetiliyor. Ancak seçiminizi zorlaştırmamak adına 5 modelden fazla gelinlik denemenizi tavsiye etmiyoruz. Duvak ve saç aksesuarı örnekleri ise gelinlik ile kombin edilerek sunuluyor.

Randevu Al

Gerek Bengelinim.com üzerinden, gerekse GOP Çankaya Anakara‘daki merkezimizi ziyaret ederek tüm modellerimiz inceleyebilir, randevu için Ben Gelinim üzerinden randevularınızı alabilirsiniz.

Beyaz Butik Çankaya Ankara işletmesinin İndirimli ve Fiyatlarını, Onaylanmış Gerçek Müşteri Yorumlarını, Profesyonel Fotoğraflarını, Kampanyalarını, Adresini ve Çalışma Saatlerini görün, harita üzerinde Yol Tarifi alın.

Q Beyaz Butik mağazalarında ne tür gelinlik modelleri mevcuttur?

Beyaz Butik her beğeniye uygun stil ve modeli bir arada bulabilmeniz için birbirinden farklı dünya markalarıyla çalışmaktadır. Türkiye’de bulamayacağınız zenginlikte bir koleksiyonun içinden; onlarca stil, yüzlerce model arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Q Beyaz Butik’lerde gelinliğin yanısıra tamamlayıcı aksesuarları da bulabilir miyim?

Beyaz Butik mağazalarında gelinliğinizin kusursuz görünmesini sağlayacak pek çok saç aksesuarı ve duvak alternatifleri mevcuttur.

Q Bütün Beyaz Butik mağazalarında aynı koleksiyon mu mevcut?

Beyaz Butik’lerin tümünde benzer koleksiyonlar bulabilirsiniz. Ancak her mağazamız için kendi yerel müşteri tercihlerine dayanarak özgün bir koleksiyon da hazırlanıyor.

Q Beyaz Butik’te bulabileceğimiz markalar nelerdir?

Beyaz Butik, sizin için özenle seçtiği dünya gelinlik markalarının en gözde koleksiyonlarını, her türlü yan hizmeti vererek beğeninize sunuyor. Beyaz Butik, dünyadaki birçok önemli Fransız, İtalyan, İngiliz, İspanyol ve Amerikan gelinlik firmasının Türkiye’deki tek temsilcisi. Bu markaların koleksiyonlarını mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Yıldızla ve Yorumla

Bu işletme için kaç Yıldız veriyorsun?

angry
crying
sleeping
smily
cool
Dosya seç

Yorumunuzun en az 140 karakter uzunluğunda olmasını rica etsek?

image

Çalışma Saatlerini Göster
 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Fiyat Aralığı 3500 - 10000
image