Ne?
 • Abiye - Nişan
 • Aksesuarlar
 • Davetiye
 • Fotoğraf Çekimi
 • Gelinlik
 • Kaftan - Kına
 • Mobilya
 • Organizasyon
 • Pasta
 • Salon
Neresi?

Videoyu İzle Zeynep Moda Videoyu Aç

Zeynep Moda Gelinlik Malatya

Zeynep Moda Gelinlik Malatya 1996 yılından bu yana  Fuzuli Cad. No: 56/B  Malatya adresinde 1500 m2 lik 3 katlı  dev showroomuyla  hizmet veriyor. Zeynep Moda Gelinlik Malatya , Bugün gelişmelerin takipçisi modern bir ekiple nişanlık, abiye ,  gelinlik ve Stüdyo hizmetiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Zeynep Moda Gelinlik Malatya kurulduğu 1996 yılından beri gelinlik satışında  uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Zeynep  Moda kurulduğu ilk günlerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek, kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir.

Her zaman yenilik felsefesiyle, modayı yenilikle yorumlayan Zeynep Moda Gelinlik Malatya  nişanlık, abiye ,  gelinlik ve Stüdyo hizmeti sağlamaktadır. Gelinlik sadece bir kıyafet değil, soyut bir değeri olan önemli bir kostümdür. Her gelinlik ruhu olan bir tasarımın son şeklidir. Kendi tarzımızı özgün sade ve soft olarak tanımlıyoruz. Farklı gelinlikler arayan herkes Zeynep Moda ya gelerek  koleksiyonlarımızı görebilirler.

Hazır koleksiyon gelinlik modellerinin yanı sıra, farklı olmak ve düğün gününü bir peri kızı havasında geçirmek isteyen gelinlerimizin özel beğenisine göre tasarlanmış, özel tasarım gelinlik modellerinin de çizim ve ölçü üzerine ısmarlama dikimini gerçekleştirmektedir.

Randevu Al

Gerek Bengelinim.com üzerinden, gerekse İzmir ‘deki merkezimizi ziyaret ederek tüm modellerimiz inceleyebilir, randevu için Ben Gelinim üzerinden randevularınızı alabilirsiniz.

Q Gelinlik Modellerinin fiyatları hakkında bilgi almak için neler yapmalıyım?

Gelinliklerimizde fiyatlandırma model bazlı yapılmaktadır. Kullanılan malzeme, dantel ve kumaşın kalitesi ile el işlemesi taşların değeri fiyatlar üzerinde belirleyici rol oynamaktadır. Ayrıca işçilik yoğunluğu da gelinliklerimizin fiyatını etkileyen en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Q Gelinliğimi satın almak istemiyorum veya bütçem sınırlı, satın alamıyorum. Kiralama veya buna benzer ne tür hizmetleriniz var?

Zeynep Moda olarak firmamız kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama için , çeşitli fiyatlardan oluşan ürün gruplarımız vardır. Bütçenize uygun olan gelinliği, kiralama veya satın almanız Firmamızda mümkündür.

Q Zeynep Moda mağazalarından birinin olmadığı bir şehir veya ülkedeyim, beğenmiş olduğum gelinliği nasıl satın alabilirim?

Mağazamızın olmadığı bir İlde veya yurt dışında yaşıyorsanız, bize sitemizdeki İLETİŞİM bölümünden ulaşabilir, internetten satın alma koşulları ile ilgili bilgiyi satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Q Beğendiğim gelinlik modeli üzerinde istediğim değişiklikleri yaptırabilir miyim?

Mağazamızın tüm gelinlik modellerinde, istediğiniz ve vücut ölçülerinize uygun her türlü değişikliği yaptırabilme imkanınız vardır. Satış danışmanımız tarafından ve ya kendi isteğinizle yaptırılmasını istediğiniz değişiklikleri ( ör: tesettürlü hale getirme, vb.) tarafımıza sipariş zamanında bildirirseniz, rüyalarınızdaki gelinliğe sahip olma imkanınız olacaktır.

Q Beğenmiş olduğum gelinlik modeli bana yakışacak mı? Vücut tipime ve ölçülerime uygun gelinlik modelini nasıl belirleyebilirim?

Firmamızın kataloglarından ve diğer kaynaklardan beğendiğiniz gelinlik modellerinin size yakışıp yakışmayacağını düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşınız. Satış danışmanlarımız en kısa sürede modellerle ve ölçülerinize uygun gelinliklerle ilgili teknik desteği tarafınıza ileteceklerdir.

Q Düğünümden veya nikahımdan ne kadar zaman önce gelinlik modelleri ile ilgili olarak sizinle görüşmeliyim? Ne kadar zaman önce gelinliğimi satın almalıyım?

Gelin adaylarına bu konuda tavsiyemiz genellikle 2 ay önceden gelinlik siparişlerini vermeleri yönündedir. Modaevimiz düğün veya nikah tarihinden 5 gün önce teslimatlarını yapmakta, zaten stresli olan bu dönemde sizleri daha da rahatlatmaktadır.

Q Gelinliklerinizde kullandığınız kumaş, dantel ve diğer malzemeleri nerden temin ediyorsunuz?

Firmamız tüm gelinlik modellerimizde en yüksek kalite kumaş, dantel, swarovski taşlar ve diğer malzemeler kullanılmaktadır. Tespit ettiğimiz bu standartlar tüm işçiliklerimiz için de geçerlidir. Kullandığımız malzemelerin bir kısmı yurtdışından ithal edilmekte bir kısmı da tamamiyle TÜRK üreticilerden sağlanmaktadır. Modaevimizin burada dikkat ettiği en önemli unsur fiyat - kalite bağlantısının kurulmasıdır. Bunu yanı sıra, çeşitli ürün ve buna bağlı olarak fiyat gruplarıyla hizmet veren mağaza ve satış noktalarımızda değişken kalitelerde gelinlik modelleri bulmanız mümkündür.

Q Düğünüme veya nikahıma çok kısa bir süre kaldı, acaba gelinliğim yetişir mi?

Zeynep Moda, gerek üretim gerekse satış konularında benzerlerine göre çok sayıda personelle çalışmaktadır. Satış danışmanlarımıza ilettiğiniz takdirde 3 gün içerisinde bile gelinliğinizi teslim alabilirsiniz. Normal zamanlamalarda gelinlik teslim sürecimiz 15 - 30 gün arasındadır.

Yıldızla ve Yorumla

Bu işletme için kaç Yıldız veriyorsun?

angry
crying
sleeping
smily
cool
Dosya seç

Yorumunuzun en az 140 karakter uzunluğunda olmasını rica etsek?

Randevu Al
Çalışma Saatlerini Göster
 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 19:00
 • Pazar09:00 - 19:00
 • Fiyat Aralığı 2500 - 6000

Claim This Listing