Ne?
image
 • imageAbiye - Nişan
 • imageAksesuarlar
 • imageDavetiye
 • imageFotoğraf Çekimi
 • imageGelinlik
 • imageKaftan - Kına
 • Mobilya
 • imageOrganizasyon
 • imagePasta
 • imageSalon
Neresi?
image
image

Avcılar’ın en prestijli salonu yüksek tavanı, şık dekoru ve ısıtma, soğutma sistemi ile sizlere evinizin konforunu ve rahatlığını prestijli bir ortamda sunmaktadır.

Düğün Salonları Hakkında Önemli Bengelinim Dipnotları

Bu düğün mekanı tercih ettiğimiz düğün gününde müsait mi?

Bariz bir ilk soru gibi görünüyor, değil mi? Ancak, seçtiğiniz tarihe uygun bir mekan bulmadan planlama sürecinde hiçbir yere varamazsınız. Potansiyel bir düğün mekanını ziyaret etmenin, orada evlenme fikrine aşık olmanın ve sonra hayallerinizi gerçekleştirememenin bir anlamı yok çünkü önce başka bir gelin ve damat beğendiğiniz salon için randevu ayarlamış olabilir. Deniz Düğün Davet Salonu ve diğer düğün salonlarından özel randevunuzu zaten planladıysanız, tercih ettiğiniz tarihi bildirmek için potansiyel düğün mekanınızla erken iletişime geçmenizi öneririz. O tarihte zaten rezerve edilmişlerse, randevunuzun esnek olup olmadığına karar verin veya mükemmel düğün mekanınızı aramaya geri dönün.

Mekanınız kaç misafir ağırlayabilir?

Bu çok önemlidir, çünkü yalnızca 60 misafir davet ediyorsanız 250 konuk için geniş bir oturma alanına sahip bir düğün mekanı rezerve etmek istemezsiniz ve 400 konuğu bir salona sığdırmak istemezsiniz. Deniz Düğün Davet Salonu ve diğer düğün salonlarında konuklarınızın küçük bir mekana sıkışmadan, arkaya itilmeden rahatça oturabilmelerini sağlamak istersiniz. Kaç düğün konuğunu davet etmeyi planladığınıza dair kabaca bir fikriniz olduğunda, düğün mekanınızın misafir sayınızı karşılayacağından emin olmanız gerekir.

Düğün törenimizi düğün salonunda yapmak da mümkün mü?

Bazı çiftler, akşamları büyük bir resepsiyondan önce yerinde küçük, samimi bir düğün töreni yapmayı tercih ederler. Planınız buysa, düğün mekanınıza yerinde bir düğün töreni yapmanız için yer olup olmadığını sorun. Çoğu düğün mekanında ya törenler için ayrılmış alanlar ya da güzel tören alanlarına dönüştürülebilen salonlar vardır. Düğün mekânının size uygun olduğundan emin olun.

Düğün mekanına ne zaman girebiliriz? Satıcılarımız ne olacak?

“Tüm gün boyunca sadece sizin!” … web siteleri diyor. Ama bu tam olarak ne anlama geliyor? Her düğün mekanın ne zaman uğrayabileceğiniz konusunda kendi kuralları vardır. Düğün mekanınıza ne zaman başlayabileceğinizi ve DJ’inizin, dekoratörünüzün ve düğün planlayıcınızın ne zaman düğün salonuna gelip kurulum yapabileceğini kontrol edin. Salon henüz hazır olmadığı için sizin, konuklarınızın ve hatta satıcılarınızın bile mekanın kapılarının dışında kalmasını istemiyorsunuz.

Gelin süiti var mı ve bütün akşam kullanabilir miyiz?

Size özel ayrılmış bir alana sahip olmak, düğün günü stresinizi bir miktar rahatlatır. Bir kıyafet değişikliği yapmayı mı planlıyorsunuz? Resepsiyondan önce biraz huzur ve sessizliğe mi ihtiyacınız var? Büyük gününüzde yeni evliler olmanın tadını çıkarırken eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir yere mi ihtiyacınız var? Düşündüğünüz düğün mekanlarının, misafirlerinizden uzakta bir alana ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz özel bir alana sahip olduğundan emin olun ve oraya ne kadar süre erişebileceğinizi onaylayın.

Kurum içinde yemek servisi var mı, yoksa kendimizinkini getirir miyiz?

Ev içi yemek hizmeti verenler sadece düğün mekanının mutfağına aşina değil, aynı zamanda mekanın düzenine de aşinadır ve sorunsuz bir akşam yemeği servisi sağlar. Bu, düğün mekanınızın yemek servisi ekibiyle gitmenin her zaman iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Ancak, düğün salonunuzun sunmadığı bir tür özel yemek arıyorsanız, onlara dışarıda yemek yemeye izin verip vermediklerini sorun. Neyi seçerseniz seçin, lezzetli bir yemek için buradasınız! Ya yağmur yağarsa? Düğün gününde yağmur yağmayacak, değil mi? Bazıları düğün gününüzde yağmurun iyi şans olduğunu söylese de, planlarınızı bozma potansiyeline sahiptir. Büyük gününüzde güneş sizi yarı yolda bırakırsa, bir yedek plana ihtiyacınız var. Töreninize veya resepsiyonunuza bir dış mekan öğesi eklemeyi planlıyorsanız, yağmur yağarsa neler yapılabileceğini düğün mekanınıza danışın.

Düğün mekanında veya yakındaki bir otelde kalacak yer var mı?

Belki bir balayı süiti rezerve etmeyi umuyorsunuz veya belki misafirleriniz düğününüze geliyor şehir dışından ve kalacak bir yere ihtiyaç duyacak. Her iki durumda da, düğün mekanınıza kendi konaklama yerleri olup olmadığını veya yakındaki bir otelle anlaşmaları olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Düğün mekanları, düğün grubu rezervasyonları veya balayı süitleri için size daha düşük fiyatlar sunmak için genellikle bölgedeki otellerle ortaklık yapar. Bu ilginizi çeken bir şeyse, erken rezervasyon yapmayı unutmayın.

Bizimki ile aynı gece mekanda başka düğünler olacak mı?

Büyük gününüzde başka bir gelinle karşılaşmaktan mı endişeleniyorsunuz? Aynı anda birden fazla düğün rezervasyonu yapan çoğu mekan, olayların geçişlerini önlemek için önlemler alırken, bu yine de bahsetmeniz gereken bir şey. Kendinize aynı gece mekanınızda başka bir düğün görüp görmeyeceğinizi sorun ve ardından düğün mekanına politikalarının ne olduğunu sorun. Bazı düğün mekanları çift düğün rezervasyonu yapmaktan kaçınır veya bunu yapacak yer yoktur, ancak her iki durumda da konfor seviyenizi belirleyin ve salona danışın.

Randevu Al

Gerek Bengelinim.com üzerinden, gerekse Avcılar/İSTANBUL‘daki merkezimizi ziyaret ederek 2020 düğün yılına ait tüm salon hizmetlerimizi inceleyebilir, randevu için Bengelinim üzerinden randevularınızı alabilirsiniz.

Yıldızla ve Yorumla

Bu işletme için kaç Yıldız veriyorsun?

angry
crying
sleeping
smily
cool
Dosya seç

Yorumunuzun en az 140 karakter uzunluğunda olmasını rica etsek?

image

Çalışma Saatlerini Göster
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • ₺₺₺₺
 • Fiyat Aralığı 6000 - 35000
image